2013 m. balandžio 24 d., trečiadienis

Savages / Laukiniai

Trukmė: 131 min.
Žanras: Trileris, Drama, Kriminalinis
Šalis: JAV
Režisavo: Oliver Stone
Vaidina: Blake Lively, Salma Hayek, Trevor Donovan, John Travolta, Taylor Kitsch
IMDb: 7,5

Aprašymas: Filmo siužetas remiasi rašyto Dono Winslowo bestselerio, patekusio į „The New York Times“ sudarytą geriausių 2010-ųjų knygų dešimtuką, motyvais. Kriminalinio trilerio įvykių centre atsiduria du jauni milijonieriai Benas (akt. Aaron Johnson) ir Čonas (akt. Taylor Kitsch). Vienas jų – talentingas verslininkas ir perspektyvus botanikas, kitas – skolų išmušinėjimo ir kovos su konkurentais meistras. O konkurentų jų versle daugybė. Juk vyrukai – aukščiausios kokybės „žolės“ augintojai visoje Kalifornijos pakrantėje! Ir dar jie myli vieną ir tą pačią merginą – šviesiaplaukę O (akt. Blake Lively).

Deja, kartais verslo reikalai susidėlioja taip, jog Benui ir Čonui nebegali padėti ir jiems ištikimas CŽV agentas Ladas (akt. Benicio Del Toro), profesionaliai užglaistydavęs visas jų kelyje pasitaikančias kliūtis ir srėbdavęs vaikinų privirtą košę (žinoma, ne už dyką). Ypač tuomet, kai vyrukų kelyje pasipainioja meksikiečių kartelis, vadovaujamas kerštingos ir velniškai seksualios Elenos (akt.Salma Hayek). Susidomėję itin pelningu vyrukų verslu meksikiečių nusikaltėliai ima diktuoti savas žaidimo taisykles, o šioms neprigijus atranda Beno ir Čono Achilo kulną – jų mylimąją O, dėl kurios jaunuoliai pasiryžę bet kam. Iš meilės žaviai šviesiaplaukei apkvaitę vaikinai ryžtasi viskam – netgi mesti iššūkį meksikiečių narkotikų prekeiviams ir stoti į kovą, kurioje kažkam teks paaukoti savo gyvybę...

Ką aš sakau?: Vietomis gal kiek vulgarus, vietomis kažkiek nuobodus, bet visdėlto įtraukiantis ir kažkuom žavintis. Blake Lively vaidyba asmeniškai manęs visiškai nesužavėjo, man ji visuose filmuose tokia pati kaip ir per 'Gossip girl', nors nekliudė ji man. Šiaip visai smagiai susižiūrėjo tą jų visa trijulė, kad ir kokie skirtingi būtų jų personažai.

Mano įvertinimas: 7,5

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą